Informácie o nás

Chata  na prenájom Pliešovce


kres Zvolen , Banskobystrický kraj, Pohronie
Majiteľ chaty Vás pozýva do svojej rozprávkovej chaty .
Chata  Pliešovce sa nachádza na okraji obce Pliešovce v okrese Zvolen, v Banskobystrickom kraji. Je situovaná v tichom prostredí Krupinskej planiny, Pohronia a Poiplia.Na prízemí chalupy je kuchyňa,  ktorá je vybavená kompletne  aj bryndzové halušky si môžete navariť, či kávu si zalejete a deťom kakao  spravíte,  chladnička Vám zas salámu postráži, krb pri ktorom strávite krásne večere s pohárom dobrého vínka  alebo pri dákej dobrej hre , televízor s káblovkou  , kúpeľňa s rohovou vaňou  a sprchovacím kútom samozrejme nesmie chýbať toaleta.
V podkroví sú 2 izby – prvá je pekne zariadená ako obývačka nachádza sa v nej manželská posteľ , samostatná posteľ , televízor a obývačková stena .  V druhej izbe sa nachádzajú tri samostatné postele ( dve z nich sa dajú roztiahnuť ), konferenčný stolček a skriňa . Posteľnú bielizeň je potrebné si  priniesť  aj dáke dobré spoločenské hry či karty .
Vonku nájdete drevené posedenie , dá sa aj grilovať , hojdačka a veľká záhrada kde sa dosýta vyšantia nie len deti . V zime si tu môžete postaviť od snehuliaka až po iglu v lete sa zas môžete vyhrať všetky loptové hry alebo vybíjanú  či stolný tenis .
Večer pri chate sa zvyknú pásť stáda srniek , hneď za chatou sa nachádzajú polia a poľná cesta vás zavedie do krásnej prírody , kde si vychutnáte vôňu prírody  . V zimnom obdoby sa dosýta vysánkujete či vylyžujete na neďalekom miestom lyžiarskom stredisku Tôčky . Od chaty sa to nachádza tak cca 5 km . V prekrásnom prostredí kde sa po ceste prechádzajú aj veveričky .
V dedine sa nachádza veľká predajňa potravín otvorená 7 dní v týždni cez víkend skrátené otváracie hodiny , od chaty obchod - 600 m ten je otvorený stále do 18:00hod . Máte chuť na pizzu ? Nie je problém výborné reštaurácie tu máte niekoľko . Tiež miestne krčmy na dobré pivko . V parku sa nachádzajú detské preliezky , šmykľavka a hojdačky .
Chcete ísť na turistiku ? Máme pre Vás pár tipov
Letná rekreácia - rybník - 2 km ,Krupina kúpalisko a priehrada - 16 km, Kováčová a Sliač termálne kúpalisko - 26 km, Štiavnické jazerá - 35 km, Dudince termálne kúpele - 40 km.
Zimná rekreácia - Tôčky - 5 km, Kráľová - 35 km, Brestová - 40 km, Selce - 50 km, Šachtičky - 60 km. Turistika - Zvolen - Zvolenský zámok a Pustý hrad, vlastivedné múzeum- 23 km, Antol - 28 km, Banská Štiavnica - 30 km.
Pliešovce - vychádzky do okolitých lesov, zbieranie húb, cykloturistika, Bezekov ranč - prechádzky na koňoch. Reštaurácia - 600 m, Salaš - 6 km.Neváhajte neoľutujete vy a vaše deti si prídete na svoje a vaše telo Vám bude vďačné .