Otázky a odpovede

Je na chate pitná voda ?

Áno na chate je pitná voda.

Prenajímate chatu aj s posteľným oblečením ?

Áno chatu prenajímame aj s posteľným oblečením ale len pri prenájme chaty na minimálne 7 dní.

Je na Vašej chate krb alebo ohnisko ?

Áno na chate sa nachádza v obývačke krb a vonku pod prísteškom vonkajší krb aj ohnisko dokonca máte k dispozícii aj kotlík na varenie gulášu aj s trojnožkou.

Prenajímate chatu aj mladšej vekovej kategórie ?

PARTIE VO VEKU 18-30r A MATURANTOV NEUBYTOVÁVAME! Toto obmedzenie je dôsledkom zlých skúsenosti z predchádzajúceho obdobia, kedy návštevníci, hlavne mladších vekových kategórií (18 - 30 r.) ,nedodržiavali vopred dohodnuté pravidlá, konali na chate akcie s nadmerným požívaním alkoholu, svojim nevhodným správaním poškodzovali chatu, zanechali neporiadok a hlučným správaním rušili nočný kľud. Za pochopenie ďakujeme.

Upratovanie.

Do čistého sme prišli z čistého odchádzame.:) 

Pri odchode nájomca odovzdá chatu v čistom stave, vyzlečené posteľné  prádlo, vyčistené smetné koše. Cena je za prenájom nie za upratovanie. V prípade dohody o upratovaní chaty poplatok 20 €.

 

 

Čo si treba so sebou priniesť?

Dôležité sú papuče alebo šlapky, pretože sú všade plávajúce podlahy a na prízemí aj dlažba.

Je možné priniesť so sebou psíka?

 Máme zlé skúsenosti s niektorými štvornohými miláčikmi. Majitelia ich neustriehli a poškodzovali vybavenie chaty, vchodové dvere a okolie. Sú to nákladnejšie položky, ktoré musíme tým pádom znášať my. Tak sme sa rozhodli že domácich miláčikov nemôžeme ubytovať za porozumenie ďakujeme.