Otázky a odpovede

Je na chate pitná voda ?

Áno na chate je pitná voda.

Prenajímate chatu aj s posteľným oblečením ?

Áno chatu prenajímame aj s posteľným oblečením ale len pri prenájme chaty na minimálne 7 dní.

Je na Vašej chate krb alebo ohnisko ?

Áno na chate sa nachádza v obývačke krb a vonku pod prísteškom vonkajší krb aj ohnisko dokonca máte k dispozícii aj kotlík na varenie gulášu aj s trojnožkou.

Prenajímate chatu aj mladšej vekovej kategórie ?

PARTIE VO VEKU 18-30r A MATURANTOV NEUBYTOVÁVAME! Toto obmedzenie je dôsledkom zlých skúsenosti z predchádzajúceho obdobia, kedy návštevníci, hlavne mladších vekových kategórií (18 - 30 r.) ,nedodržiavali vopred dohodnuté pravidlá, konali na chate akcie s nadmerným požívaním alkoholu, svojim nevhodným správaním poškodzovali chatu, zanechali neporiadok a hlučným správaním rušili nočný kľud. Za pochopenie ďakujeme.

Upratovanie.

Do čistého sme prišli z čistého odchádzame.:) 

Pri odchode nájomca odovzdá chatu v čistom stave, vyzlečené posteľné  prádlo, vyčistené smetné koše. Cena je za prenájom nie za upratovanie. V prípade dohody o upratovaní chaty poplatok 20 €.

 

 

Čo si treba so sebou priniesť?

Dôležité sú papuče alebo šlapky, pretože sú všade plávajúce podlahy a na prízemí aj dlažba.

Je možné priniesť so sebou psíka?

Nie je pes ako pes. Máme zlé skúsenosti s niektorými štvornohými miláčikmi. Majitelia ich neustriehli a poškodzovali vybavenie chaty, vchodové dvere a okolie. Sú to nákladnejšie položky, ktoré musíme tým pádom znášať my. Po dohode sú pípustné malé bytové plemená. (napr. Yorkshire terrier, Čivava, Bišón, Maltézsky psík, Mopsík, King Charles španiel, Pekingský palácový psík, Japonský španiel, Westíky..)