Kniha návštev

Dátum: 14.07.2013

Vložil: Ballovci

Titulok: Spokojnosť

Dakujeme pánovi Konôpkovi za milý prístup že sme tu mohli strávit krásnu nikým nerušenú dovolenku.Boli sme maximálne spokojený ako aj s chatou aj s okolím.Naozaj sa tu dalo oddýchnuť.Okolie je pekné ludia sú milí a to ticho je k nezaplateniu.Odporúčame každému.O rok sa vydíme :-)

Dátum: 25.05.2013

Vložil: Jana

Titulok: 50-tka

Chcem sa touto cestou poďakovať pánovi Konôpkovi,majiteľ chaty,za jeho prístup k maximálnej spokojnosti k zákaznikom. Ja som tam oslavovala svoju 50-tku v kruhu rodiny. Bolo nás tam 10 osôb a bolo ozaj super. Dokonca sme mali rozložený stan na dvore,dvaja si chceli vyskúšať spanie v stane. Všetko je v chate tak prispôsobené, že nepotrebujete nič. Nákup si spravíte hneď v neďalekej Jednote a v chate máte ozaj vybavenie na všetko. Vybavenie chaty a aj dvora,je ozaj krásne. Veľmi sme si tam oddýchli,ticho ako v lese,spev vtákov je ešte aj celú noc. Odporúčam každému,kto si chce oddýchnuť od každodenného stresu. Je to vhodné aj na takú oslavu,ako sme si tu spravili my. Ďakujem ešte raz pánovi majiteľovi, za veľmi kladný prístup k jeho zákaznikom. Určite pri najbližšej príležitosti využijeme toto krásne zariadenie.

Dátum: 18.02.2013

Vložil: Sedláková

Titulok: Pekná chata

Chat vyzerá super určite si ju cez leto prenajmeme!

Dátum: 07.02.2013

Vložil: Hana Benčíková

Titulok: Super chata

My sme boli na chate minulý rok v lete a môžem povedať že v Pliešovciach nežijú ľudia. Bolo tam také ticho a kľud že bolo počuť bzukot včiel. Je naozaj veľká výhoda že sa chata nechádza na konci dediny a pritom nieje pri ceste ale ďalším plus je že v dedine sa nachádzajú 2 reštaurácie , park a v pitaky a soboty sa koná diskotéka v Night Disco čo je dobré na odreagovanie sa. Boli sme s dovolenkou spokojný viac ako doposiaľ.

Dátum: 20.01.2013

Vložil: Vlado D.

Titulok: Spokojnosť

Na uvedenej chate som bol ubytovaný 11 až 13 . 2013 aj s rodinou a kamarátmi. Počasie sme mali výborné pretože akurát mrzlo cez deň aj v noci. Cez deň sme sa chodili bobovať a sánkovať na 3 km vzdialené lyžiarske stredisko Tôčky. Je síce malé s jedným funkčným vlekom ale zažili sme súkromie a nemuseli sme sa báť o deti že nám ich prejde neprispôsobivý lyžiar ako sa nám stáva v Tatrách. Večer sme sa zohrievali pri krby a samozrejme zabávali aj niečo popili. Jediná maličká nevýhoda je že do krbu musí človek nakladať drevo. Našťasie sme mali na to deti. Večer sme sa vybrali aj do centra obce je tam super park a pre deti šmykľavka. Z chaty sa dajú pozorovať aj jelene a srnky ktoré sa pasú asi 300 m od chaty. Na chate sme používali stolný tenis a aj keď bola zima tak sme sa hojdali na hojdačke. Pravidelne si prenajímame chaty na víkendy alebo cez prázdiny absolvujeme aj týždňové pobyty. Môžem potvrdiť maximálnu spokojnosť s vybavením chaty aj prístupu majiteľa. Perfektný je aj kľud v okolí chaty keďže chata je na konci obce tak má človek súkromie...

<< 1 | 2 | 3

Pridať nový príspevok